Plaťte presne! Unikátna aplikácia na prepočet energie


Dátum: 25.02.2023

Obrázok k aktualite Plaťte presne! Unikátna aplikácia na prepočet energie

Máte prevádzku alebo výrobný priestor a chcete mať vaše energie pod kontrolou? So sofistikovanou aplikáciou získate prehľad o všetkom, čo sa vašich energií týka. V rámci eurofondového projektu slovenská firma Verko vyvinula špeciálny softvér pre správny prepočet energií. Prehľadná aplikácia vás upozorní na monitorované dáta, ktoré chcete sledovať, či už denne, týždenne, mesačne alebo ročne. 
Aplikácia poskytuje jedinečné služby aj zákazníkom v oblasti inžinierskej činnosti – energetickej správy a certifikácii budov. Nová technológia zabezpečí možnosť poskytovania dátových služieb, SMART riešení pre energetické hospodárenie v rámci budovy. Ide o unikátnu inováciu produktu a procesu, ktoré sú pre slovenský trh nové.
Softvér môžu využiť malé prevádzky, výrobné priestory až po nájomné budovy. Produkt je ponúkaný klientom už v štádiu projektovania budov, alebo ako SMART riešenie pre existujúce budovy. Viac info na http://www.platimpresne.sk/
 

názov projektu: Automatizovaný a presný prepočet energetickej spotreby častí budov a priestorov s analýzou úniku energií
prijímateľ: Verko, s. r. o.
miesto realizácie projektu: okres Poltár, obec Zlatno
nenávratný finančný príspevok z ERDF: 96 850 eur
operačný program: Integrovaná infraštruktúra
Projekt je realizovaný v rámci výzvy zameranej na podporu mikro-, malých a stredných podnikov pôsobiacich v oblasti poskytovania služieb v najmenej rozvinutých okresoch.
 
Skočiť na hlavné menu